Добрый вечер, покупатель.

Покупателю

Схема проезда

Производители

(044) 531-7407

(096) 188-3050

(067) 504-0869

Часы работы

Принимаем звонки:

Пн - Пт: 09 - 21

Сб: 10 - 17

Вс: 10 - 16

Доставка товаров:

Пн - Пт: 12 - 22

Сб - Вс: 14 - 18

Выдача товаров:

Пн - Пт: 10 - 22

Сб: 10 - 17

Вс: 10 - 16

VINZER

VINZER

VINZER – це бренд непорушних традицій якості.
Надійність, що не викликає сумніву, та бездоганний смак – ось ті цінності, що VINZER втілив у своєму посуді. Здорове харчування як першооснова філософії виробництва та стабільний технологічний авангард принесли бренду VINZER світовий успіх, дозволили йому добитися визначних позицій на ринку та заслужити щирої довіри споживача.
VINZER, як і раніше, дивує людей своїми простими та захоплюючими ідеями та використовує у виробництві тільки найкращі матеріали: високоякісні та безпечні для здоров’я антипригарні покриття, харчовий пластик, бамбук, відомий своїми унікальними властивостями, і т. ін. Екологічно чиста харчова сталь FERRINOX® 18/10 - міцна, гігієнічна та довговічна – вона справила справжню мині-революцію в домашньому побуті. Жаростійке боросилікатне скло нового покоління THERMIX®, розроблене спеціалістами VINZER, крім ідеально рівної поверхні має надзвичайну стійкість до перепадів температури.
Благородна чіткість ліній перетворює посуд VINZER на справжню прикрасу для вашої кухні. Якість упізнається в деталях. Ці вироби – вічні. Вони не деформуються і зберігають свою функціональність та привабливість навіть за кілька років активного використання. Двері найкращих домів розчинилися назустріч якості та прекрасному в своїй стриманості дизайну посуду та аксесуарів VINZER.
Запрошуємо вас у світ надійності та витонченого стилю.